Екскерівника поліції Києва Кришенка призначили заступником голови КМДА

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко МВС України

Андрій Крищенко відповідатиме за питання муніципальної безпеки, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та інші сфери

Київська міська рада підтримала призначення заступником голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень колишнього очільника столичної поліції Андрія Крищенка. Відповідне кадрове призначення погодили під час сьогоднішнього засідання міськради, яке транслювалося на YouTube-каналі відомства.

Так, за це рішення проголосував 91 депутат, проти – двоє, утримався – один та не голосували – п'ятеро.

"Звертаюсь до депутатського корпусу. Переконаний, що це призначення тільки посилить ключове питання – завдання безпеки в нашому місті... Він (Крищенко, – ред.) понад п’ять з половиною років очолював столичну поліцію... Переконаний, такі досвідчені люди повинні працювати на благо нашого міста і його громади", – зазначив столичний голова.

Як відомо, Андрій Крищенко відповідатиме за питання муніципальної безпеки, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, територіальної оборони та взаємодії із правоохоронними органами.

Новини за темою: Івана Виговського призначили новим головою поліції Києва, - МВС

Нагадаємо, 5 серпня у ЗМІ з'явилася інформація, що начальник Головного управління Національної поліції в місті Київ Андрій Крищенко написав рапорт на звільнення.

А 11 вересня він сам підтвердив, що за день до цього його рапорт про відставку був задовільнений. Водночас він не сказав, що послужило причиною його рішення.