Deutsche Welle: Путін злий на Зеленського через переслідування Медведчука, і тому відмовляється з ним зустрічатися в будь-якому форматі

Президент РФ Володимир Путін Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Президент Росії Володимир Путін вкрай незадоволений діями свого українського колеги Володимира Зеленського щодо голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука. Саме тому він відмовляється від офіційної зустрічі із Зеленським у будь-якому форматі, пише німецьке видання Deutsche Welle.

"Путін незадоволений діями Києва проти опозиційного українського політика Віктора Медведчука, з яким він підтримує близькі особисті стосунки. Українські слідчі звинувачують Медведчука, в тому числі в державній зраді, він знаходиться під домашнім арештом в Києві", - йдеться в публікації.

За словами оглядача DW Костянтина Еггерта, Путін був "особисто злий" на Зеленського через його відносини з Медведчуком.

"Фактично, глава Кремля відмовлявся зустрічатися зі своїм українським колегою протягом декількох місяців, ні на двосторонній основі, ні в рамках "нормандського формату" за участю Німеччини та Франції", - зазначають автори статті.

Нагадаємо, 9 липня Печерський райсуд Києва продовжив термін домашнього арешту Віктору Медведчуку до 7 вересня. Крім того, напередодні суд прийняв рішення про продовження термінів слідства у справі голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука.

Як повідомляли, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін заявляв, що суд незаконно прийняв рішення про продовження строків слідства у справі Віктора Медведчука на 6 місяців.