Бойко: Замість допомоги людям держава пропонує їм принизливі перевірки

Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Влада весь час шукає спосіб, як урізати людям соціальні виплати, скоротити будь-які види державної допомоги та видавити з населення ще більше податків. Про це в коментарі журналістам заявив Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко, передає пресслужба політсили.

Зокрема політик зазначив, що влада обіцяла знизити тарифи, але тільки скорочує кількість отримувачів субсидій.

"Зараз у Мінсоцполітики планують ходити з інспекцією по домівках, щоб дізнатися, чи дійсно погано живеться пенсіонерам, чи не обманюють отримувачі субсидій. Це ж до якого цинізму треба дійти, щоб таке вигадати. Адже всі розуміють, що здебільшого отримувачі субсидій – це самотні люди похилого віку. Замість того щоб знизити тарифи, встановити справедливу ціну на газ, підвищити мінімальну пенсію, інспектори, що, перевірятимуть: рік випуску холодильника або чи є пластикове вікно у квартирі? Це просто ганьба", – підкреслив Юрій Бойко.

І це в той час, коли по країні гримлять корупційні скандали з розкраданнями на "великому будівництві", з мільйонними зарплатами у держкомпаніях, які балансують на межі банкрутства.

"Влада повинна припинити нишпорити по кишенях українців. Якщо зупинити корупцію і безлад, то в країні є кошти й ресурси, щоб поліпшити життя людей, знизити тарифи, знайти гроші на підвищення зарплат і пенсій", – зазначив Співголова ОПЗЖ.

Однак опозиційний політик вважає, що нинішня влада на це неспроможна і працювати для людей не збирається.

"Потрібні перевибори та очищення. Пора припиняти цей популізм і руйнування держави. На зміну корумпованим дилетантам повинні прийти відповідальні професіонали", – резюмував Юрій Бойко.