Бойко: Заява Безуглої про те, що Кузьмін не може працювати у ТСК у справі "вагнерівців" - незаконна

Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Заява народного депутата від "Слуги народу" Мар'яни Безуглої про те, що її колега по парламенту від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін не може перебувати у складі тимчасової слідчої комісії у справі бійців так званої приватної військової компанії Вагнера - незаконна. Про це журналістам заявив співголова ОПЗЖ Юрій Бойко.

"Складно коментувати її висловлювання, вони бувають дуже суперечливі і контраверсійні. А що стосується її побажання, це абсолютно незаконно. Це наше право, відряджати в слідчу комісію представника, якого наша фракція вважає за потрібне відряджати. А депутат Кузьмін має досвід роботи в правоохоронних органах, і він професійно може оцінювати ситуацію, яка сталася з розслідуваним, який підпорядкований цій ТСК. Тому ми не сприймаємо цих побажань, тим більше, що незрозуміла взагалі мотивація", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, раніше нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін заявив, що Мар'яна Безугла більше місяця саботує роботу тимчасової слідчої комісії у справі "вагнерівців". 

"Що й слід було очікувати: "слуга народу" Мар'яна Безугла відмовилася працювати головою слідчої комісії у справі "вагнерівців" та інших актуальних справах про державну зраду, якщо її заступником у комісії буде Ренат Кузьмін. Так і написала у себе в ФБ: " ... не вважаємо за можливе... " і опублікувала лист Арахамії керівництву фракції ОПЗЖ з цього приводу. Правда без підпису самого Арахамії", - написав Кузьмін.

Також він додав: "Нагадаю, що за законом про ТСК слідча комісія "щодо вагнерівців" повинна була вже місяць як почати роботу і за цей час провести не менше двох засідань. На жаль, Мар'яна Безугла замість розслідування "справи вагнерівців" формує склад Комісії зі зручних і податливих "підлеглих". Як думаєте, для яких цілей їй потрібен "інший" заступник? Вона дійсно збирається розслідувати справу про зраду на Банковій і зрив спецоперації із затримання найманців? А може цю комісію створили спеціально для того, щоб "відмазати" зрадників Батьківщини," злили "спецоперацію ворогові і Мар'яна просто "відпрацьовує номер"?" - зазначив парламентар.