Бойко: Влада повинна знайти політичну волю для переговорів про мир

Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

"Опозиційна платформа – За життя" виступає за якнайшвидше відновлення переговорів на вищому рівні для відновлення миру на Донбасі. Про це заявив співголова партії Юрій Бойко, передає пресслужба політсили.

"Наша політична сила однозначно виступає за те, щоб нова зустріч лідерів "нормандської четвірки" відбулася якомога швидше. Ми вважаємо, що такий саміт дозволить оживити процес мирного врегулювання, який зараз практично заведений у глухий кут. Дуже знизилася ефективність роботи ТКГ у Мінську. Тому сьогодні "нормандська четвірка" – це основний механізм, щоб йти до миру", – заявив Юрій Бойко.

За словами Співголови ОПЗЖ, для прискорення початку переговорів необхідна політична воля українського керівництва й усвідомлення того, що без компромісу такий складний конфлікт не вирішити. А також – розуміння необхідності перейти, нарешті, до виконання Мінських угод, яке за шість років не просунулося далі першого пункту.

"Переговори дуже потрібні, і потрібні насамперед Україні. Домовлятися краще, ніж стріляти. Кожна перестрілка забирає життя наших громадян. Саме тому українська влада повинна знайти політичну волю, щоб зрушити переговорний процес із мертвої точки. Це ключова ланка в цій історії, без якої нічого не відбудеться", – резюмував Юрій Бойко.