Бойко: Влада має продемонструвати політичну волю і закінчити конфлікт на Донбасі

Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Сьогодні першочергове завдання – це досягнення миру та єдності країни. Мінські угоди залишаються єдиним узгодженим і схваленим міжнародною спільнотою шляхом до миру. Свою прихильність політичному врегулюванню конфлікту на Донбасі на основі Мінських угод підтвердили на нещодавньому саміті президенти РФ і США. Тому українська влада повинна забезпечити реалізацію досягнутих домовленостей, а не намагатися затягнути процес політичними маніпуляціями на темі Мінських угод.

Про це Співголова фракції "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко заявив журналістам у Верховній Раді в четвер, 17 червня, передає пресслужба політсили.

Він закликав українську владу виконати Мінські угоди. "Якщо Мінські угоди підписані, а нинішній президент в грудні 2019 р. на зустрічі у Парижі підтвердив прихильність їм, то їх потрібно виконувати. Нинішня влада зобов'язалася це робити, і тут нічого не звалиш на попередників", – сказав політик.

За його словами, те, що нинішня влада почала відходити від теми виконання Мінських угод – це свідчення відсутності політичної волі, страху перед радикалами, страху чесного діалогу з людьми. "Треба чесно сказати людям – без компромісу, без домовленостей подібний конфлікт не вирішити", – підкреслив Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів наголосив на необхідності прямого діалогу для пошуку компромісу. "Потрібно проводити переговори з РФ, з невизнаними республіками, досягати компромісу щодо реалізації Мінських угод. Суспільство хоче миру, і для цього потрібно зробити певні кроки. Десь буде компроміс, якого можна досягти в процесі переговорів, є межа цього компромісу. Але про це потрібно чесно говорити людям, і люди зрозуміють", – зазначив Юрій Бойко.