Бойко: Тільки мир і нейтралітет стануть запорукою успішного майбутнього України

Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Нейтралітет, зміцнення своєї країни, посилення наших державних інститутів, армії – це наш шлях, який у нас попереду, яким ми повинні йти. Про це заявив Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко, коментуючи журналістам заяви української влади щодо перспектив членства України в НАТО, передає пресслужба політсили.

"Абсолютно зрозуміло було, що в НАТО нас ніхто не прийме. Я це побачив по тих сигналах, які ми отримували ще до саміту. І це те, на чому знову було акцентовано: що дуже багато внутрішніх проблем, пов'язаних із корупцією, зі слабкістю державних інститутів, і з неготовністю країни в цілому, і розколом, який викличе питання прийняття до НАТО, в українському суспільстві", – сказав опозиційний політик.

Співголова партії підкреслив, що ОПЗЖ абсолютно чітко розуміє, що нейтралітет, зміцнення державності та мир – це шлях до розвитку України.

"Головне зараз – це досягнення миру на сході країни. На вирішенні цього питання повинні бути сконцентровані всі зусилля влади. Я дуже сподіваюся, що в рамках саміту Президентів РФ і США в Женеві буде прийнято рішення про відновлення спеціального двостороннього формату консультацій щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Такий формат існував раніше. Зокрема, в рамках переговорів Волкер-Сурков було виконано багато роботи, була зацікавленість у результаті. Я сподіваюся, що, врахувавши минулі помилки, такий формат буде відновлений і це наблизить мир в Україні. Це те, за що виступає наша партія, це те, чого хочуть люди", – підкреслив Юрій Бойко.