Більшість українців вважає, що для досягнення миру на Донбасі Зеленський повинен зустрітися з керівництвом ОРДЛО, - опитування

Володимир Зеленський під час візиту на передову AP

50,2% українців вважають, що для мирного врегулювання, тобто для відновлення миру в Україні та повернення Донбасу, президент Володимир Зеленський зобов'язаний зустрітися з керівництвом ОРДЛО. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" з 26 травня по 8 червня 2021 року.

Протилежної думки дотримується 41,5% респондентів.

При цьому 66,8% опитаних вважають, що для мирного врегулювання (тобто для відновлення миру в Україні, повернення Донбасу і налагодження добросусідських відносин з РФ) Володимир Зеленський повинен провести особисту зустріч з Володимиром Путіним.

Опитування проводилося Центром "Соціальний моніторинг" з 26 травня по 8 червня 2021 року у 24-х областях України та Києві. Всього опитано 3004 респонденти. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв'ю "тет-а-тет" за місцем проживання респондента. Стандартні відхилення: 1,1-1,9%.

Нагадаємо, раніше голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук, презентував у Страсбурзі в Європарламенті мирний план для реалізації Мінських угод, який був прийнятий на з'їзді партії. Також мирний план обговорювався з депутатами Бундестагу, Сенату Франції, Державної Думи РФ в рамках "Парламентського виміру "нормандського формату", метою якого є повернення Донбасу в Україну, а України на Донбас.

"Але найголовніше - цей план узгоджувався з Донецьком, Луганськом і Москвою, що робить його реальним як шлях до миру", - зазначив політик.