Більшість українців упевнені, що Зеленський для повернення Донбасу повинен особисто зустрітися з Путіним і керівництвом ОРДЛО

Президент України Володимир Зеленський та президент РФ Володимир Путін на зустрічі в Парижі

З відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський, для повернення Донбасу повинен особисто зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним і керівництвом ОРДЛО. Так вважає більшість українців, опитаних Центром "Соціальний моніторинг" з 30 червня по 9 липня 2021 року.

67,1% респондентів впевнені, що Зеленський для мирного врегулювання (тобто для відновлення миру в Україні, повернення Донбасу і налагодження добросусідських відносин з РФ), повинен провести особисту зустріч з Путіним. 

При цьому 49,3% опитаних впевнені, що Зеленський, заради повернення Донбасу і відновлення миру в Україні, повинен провести особисту зустріч з керівниками самопроголошених Донецької та Луганської республік.

Опитування проводилося Центром "Соціальний моніторинг" з 30 червня по 9 липня 2021 року в 24-х областях України та Києві. Всього опитано 3011 респондентів. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв'ю "тет-а-тет" за місцем проживання респондента. Стандартні відхилення: 1,1-1,83%.