Більшість українців упевнені, що Віктор Медведчук повинен бути повністю виправданий, а його переслідування - це спроба влади відвернути українців від реальних проблем в країні, - опитування

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук під час брифінгу 20.07.21 112ua.tv

57,5% українців вважають, що голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук - невинний, і повинен бути виправданий, і повністю відновлений у своїх правах. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного ГО "Інститут соціології громадянського суспільства" в період з 15 по 19 липня 2021 року на замовлення американської компанії West Market Industrial LLC.

 

При цьому 59,8% респондентів заявили, що уважно стежать за справою Віктора Медведчука протягом останніх тижнів. 

 

33,8% опитаних вважають, що рішення суду про запобіжний захід для опозиційного політика у вигляді домашнього арешту - несправедливе, і запобіжний захід важчий, ніж ступінь звинувачення. А 32,4% - впевнені, що Медведчука повинні були відпустити прямо із залу суду.

 

При цьому 54,2% респондентів вважають, що судовий процес у справі Медведчука буде затягнутим, без реального рішення, а 33,7% - заявили, що суд закінчиться виправдувальним вироком.

64,5% опитаних впевнені, що переслідування Медведчука - це спроба влади відвернути українців від реальних проблем. При цьому 67,1% респондентів висловили впевненість, що переслідування опозиції призведе до зростання рейтингів "Опозиційної платформи - За життя".

 

 

ГО "Інститут соціології громадянського суспільства" провів соціологічне опитування в період з 15 по 19 липня 2021 року на замовлення американської компанії West Market Industrial LLC.

Всього було опитано 3000 респондентів. Метод опитування - телефонне інтерв'ю. Помилка репрезентативності не перевищує 2,8%.