Апеляційний суд переніс розгляд апеляції Медведчука на 30 липня

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Київський апеляційний суд переніс розгляд апеляції, яку подали адвокати голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука про скасування продовження домашнього арешту на 30 липня о 10:30.

Відповідне рішення було прийнято в ході сьогоднішнього засідання суду.

Суддя у справі зазначив, що суд щойно отримав 13 томів матеріалів справи з Печерського райсуду. І тому зі справою необхідно ознайомитися більш детально.

"У зв'язку з чим вважаю за необхідне розгляд зазначеної апеляційної скарги відкласти... Наступне судове засідання відбудеться 30 липня о 10:30", - зазначив суддя.

Своєю чергою, голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук заявив, що зацікавлений в тому, щоб суд детально вивчив усі матеріали справи.

"Безумовно, їх треба вивчити, і я, безумовно, зацікавлений у тому, щоб матеріали були вивчені. Тому що в цих матеріалах є не тільки необґрунтовані, безперспективні аргументи звинувачення, прокуратури та слідства, але там є аргументи захисту, який сьогодні повноцінно проводить збір доказів, що підтверджує абсурдність тих тяжких звинувачень, які висунуті відносно мене і мого колеги Тараса Козака. Тому суд взяв час до 30 числа. Будемо сподіватися, що цього часу буде достатньо, щоб вивчити матеріали справи та прийняти об'єктивне, справедливе, а головне - законне судове рішення", - підкреслив політик.

Нагадаємо, адвокати народного депутата України, голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука подали апеляцію на продовження терміну домашнього арешту.

Адвокат опозиціонера Лариса Чередниченко зазначила, що 9 липня після оголошення слідчим суддею свого рішення про продовження терміну дії запобіжного заходу щодо Віктора Медведчука підзахисний і адвокати заявили, що буде подана апеляційна скарга на це рішення. Вона зазначила, що, за законом, було 5 днів, щоб сформулювати свої доводи та обґрунтувати їх.

Адвокат зазначила, що йдеться про порушення слідчим суддею процедури розгляду питання, порушення критеріїв мотивування.

"Якщо доводи судді і його логіка ясні та зрозумілі, то і рішення законно, ясно і зрозуміло, але якщо доводи й логіка слідчого судді захисту не зрозумілі, то нам залишається тільки констатувати, що слідчий суддя прийняв рішення, не ґрунтуючись на тих матеріалах, які йому надала сторона звинувачення, а матеріали захисту слідчий суддя взагалі чомусь проігнорував", - сказала адвокат.

Нагадаємо, 9 липня Печерський райсуд Києва продовжив термін домашнього арешту Віктору Медведчуку до 7 вересня. Крім того, напередодні суд прийняв рішення про продовження термінів слідства у справі голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука.

Як повідомляли, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін заявляв, що суд незаконно прийняв рішення про продовження строків слідства у справі Віктора Медведчука на 6 місяців.