Адвокати Медведчука 28 липня представлять докази фабрикації судових рішень у справі нардепа

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук під час судового засідання 112ua.tv

Пресконференція адвокатів народного депутата відбудеться в пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 28 липня о 15:00

Адвокати народного депутата, голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука 28 липня представлять докази фабрикації судових рішень у справі нардепа і факти тиску влади на суд.

Пресконференція адвокатів нардепа відбудеться в пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" (вул. Рейтарська, 8/5а) 28 липня о 15:00.

За словами захисту Медведчука, вони планують представити нові докази фабрикації судових рішень у справі нардепа. Також, за словами адвокатів, будуть оприлюднені факти тиску влади на Київський апеляційний суд у зв'язку із запланованим на 30 липня черговим незаконним рішенням у справі опозиційного політика.

Очікується, що на пресконференції будуть присутні низка народних депутатів.

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Нагадаємо, 20 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони запровадити санкції проти 8 осіб – серед них голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. 

13 травня Печерський суд Києва обрав запобіжний захід голові політради партії ОПЗЖ Віктору Медведчуку. 21 травня Київський апеляційний суд залишив у силі цілодобовий домашній арешт для нардепа. 9 липня суд продовжив домашній арешт Віктору Медведчуку до 7 вересня. Відразу ж після початку засідання адвокати лідера ОПЗЖ заявили про відвід судді Сергію Вовку. Річ у тому, що Вовк вирішив розглядати питання продовження строків досудового розслідування без сторони захисту. Але в підсумку суд відхилив клопотання про відвід судді та прокурора. 

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади – відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією викриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.