Новини » Події Читать эту новость на русском

Засідання сесії Львівської облради скасували через загрозливу COVID-ситуацію

Львівська обласна рада. Фото: Микола Тис/ZIK

До неї прибули лише 33 обласних депутати з 84 зареєстрованих

Засідання Львівської облради скасували через малу кількість депутатів. Політики побоялися прийти на сесію внаслідок загрозливої COVID-ситуації в регіоні. Про це повідомив ZAXID.NET.

Як зазначається, до облради прибули лише 33 депутати з 84 зареєстрованих. Таким чином, засідання довелося перенести, адже для прийняття рішень та роботи сесії потрібно щонайменше 43 обранці.

Також пізніше повідомлять про нову дату засідання. Однак, коли вона відбудеться сказати наразі важко.

"Маю інформацію від декількох керівників фракцій, що є прохання перенести робочу сесію у зв’язку з епідеміологічною ситуацією. Депутати побажали поберегтися і поберегти всіх нас від загрози бути інфікованими", - заявила голова облради Ірина Гримак.

Новини за темою: Антирекорд захворювань та смертей: В Україні за добу понад 19 тис. COVID-хворих

Нагадаємо, що з 1 листопада Львів посилить вимоги до відвідувачів ресторанів через напружену ситуацію з коронавірусом. Для того, щоб відвідувати заклади громадського харчування треба буде мати COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест.

Крім цього, у Львівській області можуть частково призупинити роботу громадського транспорту, якщо буде запроваджено обов’язкову COVID-вакцинацію серед водіїв. А серед всіх водіїв, лише 30% вакциновані.