Новини » Львів Читать эту новость на русском

Вже сьогодні Львів може перейти у червону зону карантину, – Садовий

карантин у Львові
Карантин у Львові Львівська міська рада

Наразі обласна клінічна лікарня завантажена вже на 110%

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що місто може потрапити у червону карантинну зону вже сьогодні. Про це повідомила пресслужба обласної міської ради.

Як зазначається, рішення про посилення карантину прийме державна комісія з питань ТЕБ і НС.

Відомо, що за ніч в міські лікарні поступили 56 нових хворих та лише шість пацієнтів було виписано. Крім того, 19 осіб померли.

"Я думаю, що ми будемо в червоній зоні, і будуть діяти ті обмеження, які ми вже попередньо встановлювали з 1 листопада. Ймовірно, вони просто почнуть діяти скоріше. Ми очікуємо сьогодні на рішення державної комісії з питань ТЕБ і НС, яка має прийняти відповідне рішення", – наголосив Садовий.

За його словами, обласна клінічна лікарня вже завантажена на 110%, а по міських лікарнях на сьогодні завантаженість орієнтовно складає 53%.

Новини за темою: У червоній зоні Запорізької області вводять обмеження на внутрішні перевезення

Нагадаємо, що станом на 25 жовтня до червоної зони епідемічної небезпеки належать шість регіонів, в жовтій зоні епіднебезпеки перебувають чотири області, решта – помаранчева зона.

Зокрема до червоної зони карантину належать Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська, Херсонська області.