У Львові студенту, який облив фарбою пам'ятник Бандері, винесли 4-річний вирок

Облитий фарбою пам'ятник Бандері Андрій Садовий/Facebook

Студента засудили до 4 років позбавлення волі, але звільнили його від цього покарання з випробувальним терміном два роки

У Львові суд виніс вирок одному з двох студентів, які в лютому облили фарбою пам'ятник Степану Бандері. Про це повідомляє Zaxid.net.

Згідно з повідомленням, 29 квітня Галицький районний суд виніс вирок одному із зловмисників, який визнав свою провину і підписав угоду з прокурором про визнання винуватості. Згідно з цим договором, юнакові призначили чотири роки позбавлення волі, але звільнили його від цього покарання з випробувальним терміном два роки. 

Це означає, що студент буде перебувати на волі, але протягом двох років повинен періодично з'являтися в орган пробації і повідомляти про зміну місця проживання, навчання і роботи.

Новини за темою: У Мюнхені могилу Степана Бандери облили невідомою речовиною

Нагадаємо, пам'ятник Степану Бандері у Львові облили фарбою у ніч на 5 лютого. За інформацією слідства, це зробили двоє студентів з Хмельницької області, які навчаються у Львові. За це їм заплатили по 1 тис. гривень. Поліція вже знайшла замовника, проти нього ведеться окреме розслідування. Його мотивом слідчі називають особисту ідеологічну неприязнь. Майновий збиток від дій вандалів оцінили в 7100 грн.