Новини » Події Читать эту новость на русском

На Львівщині за ніч утворилося величезне 30-метрове провалля

Провалля виникло недалеко від житлового будинку, тому його мешканцям довелося відселитися

zaxid.net

У ніч на 20 квітня у центральній частині села Піски на Львівщині утворилося карстове провалля ґрунту, діаметром близько 30 метрів та глибиною 10 метрів. Про це повідомляє  ZAXID.NET.

Як зазначається, стався провал ґрунту, діаметром близько 30 метрів, біля дороги районного значення та за 25 метрів від житлового будинку. Чоловіка, який проживав у будинку поблизу, евакуювали. Наразі підходи до провалля обгородили стрічкою. 

"Поставили контрольні мітки поблизу провалля, щоби побачити, чи буде обсипатися далі чи ні. Також мітки поставили на будинку. Наразі фахівці сказали спостерігати. До нього неможливо наблизитися, бо є небезпека для людей. Територію обгородили. Засідатиме комісія ТЕБ і НС, яка прийматиме рішення щодо ліквідації надзвичайної ситуації", – розповів голова Щирецької ОТГ Олег Василишин.

Як повідомляється, це вже третій випадок, коли в селі утворюються провалля. Приблизно у цьому ж місці виникало провалля у 1973 році. Інше провалля в селі було у 2010 році – тоді було завдано шкоду будинкам.

Новини за темою: Біля головного залізничного вокзалу Києва утворилося велике провалля. Фото

Раніше повідомлялося, що на Львівщині поблизу Трускавця за 500 метрів від будівель утворилося нове карстове провалля.