На Львівщині примерзла до льоду зграя лебедів. Фото

Двох з 15 птахів передали волонтерам зоозахисту, оскільки вони дуже ослабли

У Львівській області через погіршення погодних умов на річці Західний Буг до льоду примерзла зграя птахів. Про це повідомляє пресслужба Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області.

Згідно з повідомленням, вчора, 8 лютого, двічі надходила інформація про те, що в місті Сокаль по вул. Сонячній та вул. Б. Хмельницького на річці Західний Буг примерзли лебеді та не можуть самостійно вибратись.

Прибувши до місця інциденту, рятувальники з'ясували, що на льоду примерзло близько 15 лебедів. Щоб дістатися до птахів, вони за допомогою човна, багра та мотузки спустилися на кригу та почали пробивати до птахів дорогу.

Лебедів звільнили від льодової пастки та випустили на воду, а двох, які дуже довго перебували на кризі та не були в змозі самостійно пересуватись, передано волонтерам зоозахисту.

Новини за темою: Отруєння сірих журавлів: В "Асканії-Новій" можуть загинути всі молоді птахи

Нагадаємо, раніше у Запоріжжі на території Національного заповідника "Хортиця" зафіксували появу нового виду рідкісного птаха – синьги. Цей птах родини качкових в Україні має статус рідкісного залітного виду.