У Луцьку в студентському гуртожитку зафіксували спалах сальмонельозу

Фото з відкритих джерел

П’ятеро студентів опинилися в лікарні

У Луцьку в студентському гуртожитку Луцького національного технічного університету стався спалах сальмонельозу. Про це повідомила пресслужба Волинського обласного лабораторного центру.

Зазначається, що п'ятеро студентів потрапили в лікарню з симптомами гострої кишкової інфекції. Після бактеріологічного обстеження у них виявили сальмонелу. Наразі госпіталізовані перебувають у стані середньої тяжкості.

За результатами епідеміологічного розслідування, спалах хвороби має побутовий характер. Так, хворі вживали привезені з дому м'ясні страви домашнього приготування. За словами студентів, їжа зберігалася в холодильнику.

Відомо, що в їдальнях та інших громадських закладах захворілі студенти не харчувалися.

Нагадаємо, нещодавно в одній зі шкіл Кропивницького сталося масове отруєння дітей, зокрема, 12 учнів звернулися по допомогу до медиків, а ще двох госпіталізували. Постраждалі харчувалися у шкільній їдальні.

Новини за темою: Отруєння сірих журавлів: В "Асканії-Новій" можуть загинути всі молоді птахи

Раніше повідомлялося, що українські хокеїсти із команди "Краматорськ" отруїлися напередодні гри із ХК "Донбас". Спортсменам стало зле після виїзних ігор, які відбувалися в Києві.