Новини » Луцьк Читать эту новость на русском

Суд продовжив арешт "луцького терориста" до лютого

Максим Кривош на засіданні суду щодо обрання йому запобіжного заходу Волинські новини

Його підозрюють у захопленні заручників та замаху на життя правоохоронця

"Луцькому терористу" Максиму Кривошу продовжили строк дії запобіжного заходу. Він пробуде під вартою до 2 лютого. Відповідне рішення ухвалив суддя Луцького міськрайонного суду Волинській області Ігор Ясельський.

Кривоша підозрюють у захопленні заручників, терористичному акті, замаху на життя співробітника правоохоронного органу та незаконному поводженню зі зброєю та вибуховими пристроями (ч. 2 ст. 147, ч. 1 ст. 258, ст. 348, ч. 1 і 2 ст. 263, ч. 2 ст. 263 Кримінального кодексу України).

Новини за темою: Перше інтерв'ю луцького терориста: Про постановку затримання, розмову з президентом й психлікарню

Нагадаємо, 21 липня у Луцьку терорист Максим Кривош захопив автобус та взяв у заручники пасажирів. Пізніше чоловік оприлюднив свої вимоги у соціальній мережі Твіттер, у яких вимагав від державного керівництва визнати себе внутрішніми терористами. Крім цього, Кривош попросив президента України Володимира Зеленського порекомендувати до перегляду фільм "Земляни".

Глава держави виконав умову злочинця. А вночі того ж дня о 22:00 у Луцьку розпочався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що усіх звільнили, а терориста затримали.

Пізніше у Харкові затримали можливого спільника Кривоша. Ним виявився Дмитро Михайленко 1976 року народження, у якого під час обшуків виявили зброю та боєприпаси, які він привіз із зони АТО у 2014-2015 роках.