Новини » Луцьк Читать эту новость на русском

Палети, деревина та пульти керування: На Волині проводять масові обшуки щодо незаконної порубки лісу

Про усі обсяги знайденого в поліції обіцяють розповісти пізніше

В одному із сіл Камінь-Каширського району Волинської області провели понад десять санкціонованих обшуків за місцем проживання осіб, які можуть бути причетними до незаконної порубки лісу, а також до іншої незаконної діяльності, пов'язаної з лісодеревиною. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції регіону

Згідно з повідомленням, також ці громадяни можуть бути причетними до організації роботи незаконних пилорам, де цей ліс перероблявся. Підставою для проведення обшуків стали повідомлення працівників лісової галузі, громадян та інформація у ЗМІ про можливі самовільні порубки лісу.

Новини за темою: На Сумщині викрили незаконну вирубку лісу на понад 920 тисяч гривень

Наразі правоохоронцями було вилучено понад 20 кубів деревини, 18 кубів палет, 9 пультів керування пилорамою. Оскільки санкціоновані обшуки ще тривають, то кількість знайденого і вилученого буде збільшена.

Як зазначається, відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 246 Кримінального кодексу, йдеться про незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу, якщо це спричинило тяжкі наслідки. Покарання за такий злочин – позбавлення волі від 5 до 7 років.

Новини за темою: На Київщині нелегала з Росії затримали через крадіжку лісу

Нагадаємо, раніше у ДБР розповіли, що через службову недбалість, яка спричинила збитки на майже 5,6 млн грн, у Харківській області перед судом постануть 11 працівників державного підприємства "Балаклійське лісове господарство".