Новини » Луцьк Читать эту новость на русском

На Волині пройшли масштабні антитерористичні навчання

Основна увага зосереджувалася на відпрацюванні спільних дій підрозділів при охороні державного кордону

На Волині на території Ратнівського району успішно пройшли масштабні антитерористичні навчання. Про це повідомляє пресслужба Національної гвардії України у Facebook.

"Гвардійці Західного територіального управління Національної гвардії України взяли участь в антитерористичних навчаннях, організованих Службою безпеки України. Відбулися вони на території Ратнівського району Волинської області. Участь у навчаннях, окрім нацгвардійців і представників СБУ, взяли також підрозділи Національної поліції та Держприкордонслужби", - зазначили у відомстві.

Під час навчань основна увага зосереджувалася на відпрацюванні спільних дій підрозділів при охороні державного кордону та захисту стратегічно важливих об’єктів. Ці заходи проводились в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням озброєння та спецтехніки.

Новини за темою: У Міноборони РФ заявили про початок повернення військ з навчань у Криму

Раніше повідомлялося, що через антитерористичні навчання у низці областей України можливе запровадження особливого режиму, який передбачає обмеження або заборону руху транспорту і пішоходів, перевірку документів та огляд автомобілів.