ЗНО-2020 на 200 балів склали вдвічі більше учасників, ніж торік

Найбільшу кількість максимальних балів абітурієнти отримали з математики

Фото з відкритих джерел

447 учасників ЗНО-2020 набрали максимальний тестовий бал і отримали оцінку 200 балів. Про це повідомив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, йдеться на сайті відомства.

Зазначається, що в порівнянні з минулим роком, кількість "200-бальників" зросла на 63%. За словами чиновника, найбільше "відмінників" – із математики (142 учні). На другому місці — англійська мова (84). Важливо, що в кілька разів зросла кількість учасників, які отримали найвищий бал з фізики: минулоріч їх було лише 4, а в 2020-му стало аж 60.

Крім того, Шкарлет повідомив, що один із учасників, учень звичайної сільської школи, набрав рекордну кількість балів із чотирьох предметів: українську мову й літературу та математику хлопець склав на 200 балів, англійську мову – на 199, а фізику – на 196 балів.

У відомстві додали, що тестування відбулись із дотриманням усіх правил безпеки. Учасників із температурою понад 37,2 градуси та/або ознаками гострих респіраторних захворювань не допускали до пунктів тестування. Зокрема, через це на ЗНО не допустили 127 осіб, але вони мали можливість зареєструватися на тестування в додатковій сесії .

Новини за темою: Визначено мінімальні бали з семи предметів ЗНО для вступу в університети

Раніше повідомлялося, що за результатами ЗНО-2020 понад 23 тисячі дітей не знають української мови та історії. Таким чином, ті, хто не склали іспит із державної мови, не зможуть вступити до ВНЗ цього року, оскільки він є обов'язковим для всіх освітніх програм.