Зеленський заявив, що Україну неможливо захопити за сім днів

Володимир Зеленський

Офіс президента

Він зазначив, що у Росії одна з найпотужніших армій у світі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що таку велику країну, як Україну, неможливо окупувати за сім днів. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на інтерв'ю глави держави CNN.

Зазначається, що на питання журналіста, чи не побоюється він того, що на тлі недавніх подій в Афганістані США можуть також залишити Україну сам на сам з РФ, Зеленський відповів, що порівнювати ситуацію в Афганістані й в Україні не зовсім коректно.

"По-перше, я вважаю, що некоректно порівнювати Україну з Афганістаном. Крім того, Україна не так сильно залежить від США, як Афганістан. І я впевнений, що неможливо за 5-6-7 днів окупувати таку географічно велику країну з такою кількістю населення, як Україна", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що у Росії одна з найпотужніших армій у світі.

При цьому Україна, наскільки можливо, незалежна від будь-якої іншої економіки.

"Російська Федерація - це не армія "Талібану", це одна з найсильніших армій у світі. Тому я вважаю, що ми відстояли свою державу, і ми максимально незалежні від якоїсь іншої країни.

Що таке "залишити Україну"? Я вважаю, що навпаки США повинні збільшувати свою присутність в Україні", - додав глава держави.

Новини за темою: У Кремлі відреагували на заяву Зеленського про можливість війни України і РФ

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що вважає ймовірною можливість повномасштабної війни з Російською Федерацією. На думку голови української держави, якщо так станеться, то ніколи більше не буде дружнього ставлення України до Росії та Білорусі.