Зеленський: Нехай героїзм українців у Другій світовій дає силу новому поколінню наших воїнів

Володимир Зеленський Офіс президента

Президент України зазначив, що вірить в мир в нашій країні

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та подякував тим, хто поклали свої голови за мир та спокій. Про це очільник держави повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні, 9 травня, Україна відзначає День перемоги над нацизмом. За моїми плечима – обличчя людей, завдяки яким вона стала можливою. Звісно, їх значно більше. І майже кожна українська родина має в сімейному альбомі таке фото. Де зображений батько, дідусь чи прадід…" - зазначив він. 

За словами Зеленського, для українців перемога наж нацизмом - це перешочергово вдячність та пам'ять. 

"Це пам'ять. Про її страшну ціну. Про те, що у Другій світовій загинуло понад вісім мільйонів українців. Що додому не повернувся кожен п'ятий українець. Що загалом війна забрала щонайменше 50 мільйонів людських життів", - зауважив президент України. 

При цьому він не оминув події, які відбувалися вже в 21 столітті. 

"На жаль, із 2014-го все стало інакше. Тепер діти розповідають батькам, дідусям та бабусям про воєнні дії й відбиття ворожих атак", - пояснив глава держави. 

Окрім цього, Зеленський поділився у вірою в мир. 

"Тож нехай героїзм наших предків дає силу новому поколінню українських військових, наших захисників", - резюмував він. 

Новини за темою: Митрополит Онуфрій відслужив молебень у Парку Слави біля Вічного вогню і привітав українців з Днем Перемоги

Нагадаємо, сьогодні, 9 травня відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 — 1945 років.