Зеленський анонсував впровадження нової премії "Національна легенда"

Фото з відкритих джерел

Її вручатимуть за значний вклад у розвиток України

До святкування Дня Незалежності в Україні запровадять нову премію "Національна легенда", нагороджуватися якою будуть громадяни, які внесли значний вклад у розвиток країни. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час форуму "Україна 30", який транслювався у YouTube.

За його словами, нова премія буде запроваджена 22 серпня.

"Це нова держана нагорода і нова традиція. Україна буде шанувати своїх геніїв і аплодувати їм тоді, коли їм потрібно", - повідомив Зеленський.

Президент України нагадав, з 1991 року українську культуру, мистецтво, науку та спорт прославляли усім відомі особистості – Валерій Лобановський, Богдан Ступка, Микола Амосов, Борис Патон, Леонід Каденюк, Броніслав Борондуков, Леонід Биков та інші. Але вони не отримали за це вдячності.

Новини за темою: День Незалежності України, Успіння Пресвятої Богородиці та зорепад Персеїди: Головні свята та астрономічні явища серпня-2021

Як повідомлялося, раніше Зеленський підписав указ про проведення військового параду до тридцятиріччя незалежності України.

Як відомо, Україна 24 серпня відзначає 30-ту річницю своєї незалежності, у зв’язку з чим у країні буде проведено низку урочистих заходів