"Заради релігійного миру в Україні". Понад 20 тисяч вірян і духовенство УПЦ звершили молитовне стояння біля Верховної Ради та Офісу президента

Молитовне стояння біля Верховної Ради news.church.ua

Понад 20 тисяч віруючих і духовенство з різних єпархій Української Православної Церкви звершили молитовне стояння біля Верховної Ради України та Адміністрації президента, аби засвідчити свою приналежність до УПЦ та захистити канонічну Церкву від антиконституційних законів і дискримінації. Віряни передали народним депутатам і президенту звернення з двома законопроєктами для скасування антицерковних законів №2662-VIII (закон про примусову зміну назви Церкви) і 2673-VIII (закон для церковних рейдерів), які були прийняті за часів попередньої влади. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

"Ми прийшли сюди, полишивши наші справи, домівки, багато хто полишив роботу, щоб нас нарешті почули, щоб звернули увагу на те, що в ХХІ ст. у центрі Європи продовжують звершувати гоніння за релігійною ознакою", – зазначив присутній на стоянні архієпископ Васильківський Миколай.

"Христо́с воскре́се из ме́ртвых, сме́ртию смерть попра́в, и су́щим во гробе́х Живо́т дарова́в", – підносили до Господа Пасхальний тропар віруючі та пояснювали, що вони виступають проти антицерковних законів, оскільки ті "суперечать вимогам статті 35 Конституції України, порушують свободу віросповідання і дискримінують громадян України, які належать до УПЦ, порушують громадянський мир і спотворюють міжнародний імідж країни".