За пів року на держоргани України було здійснено 1,7 мільйона кібератак, - Мінцифри

кібератака (flickr.com)

З них 26% були здійснені з використанням IP-адрес Росії

За шість місяців поточного року фахівці Державної служби спеціального зв'язку заблокували 1,7 млн мережевих атак на держоргани. Про це Міністерство цифрової трансформації України, з посиланням на Держспецзв’язку повідомляє у своєму Telegram-каналі.
 
Зазначається, що за перше півріччя 2021 року команда Держспецзв'язку заблокувала 1,7 млн мережевих атак на державні органи; зафіксувала понад 50 млн підозрілих дій через систему виявлення вразливостей і реагування на кіберінциденти; зареєструвала та опрацювала близько 100 тис. кіберінцидентів; припинила понад 400 комп'ютерних атак на державні органи.
 
З них 26% були здійснені з використанням IP-адрес Росії.
 
"Згідно з дослідженням Accenture, лише 17% світових компаній можуть активно протистояти кіберзагрозам, тому більшість компаній вкладають гроші у створення відділів кібербезпеки.
 
На сьогодні питання захищеності інформації хвилює і багатьох українців.
 
Тому Мінцифра працює над тим, щоб максимально убезпечити користувачів у цифровому світі", - наголошують у відомстві.
 
 
Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні здійснили понад 50 тисяч кібератак за тиждень. Системою виявлення вразливостей і реагування на кіберінциденти та кібератаки на об’єктах моніторингу зафіксовано 1 177 118 підозрілих подій.