Із наступного тижня в Україні вакцинуватимуть від COVID-19 держслужбовців

Фото з відкритих джерел

У Києві держслужбовців щеплюватимуть вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech

Із понеділка, 14 червня, у Києві розпочнеться вакцинація державних службовців від COVID-19. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає офіційний портал Києва.

"Згідно з рішенням оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я з вакцинокерованих інфекцій, що ухвалено 7 травня 2021 року, в Україні розпочинається вакцинація державних службовців від COVID-19.

Зокрема, йдеться про співробітників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у столиці їх щеплюватимуть мобільні бригади вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

"Щоб забезпечити процес вакцинації, згідно з вимогами дорожньої карти МОЗ у Києві працюють 97 пунктів вакцинації та 25 мобільних бригад.

Усього с початку вакцинації в столиці вже щеплено 177 396 осіб. Серед них: медичні працівники, освітяни, соціальні працівники, рятувальники, паралімпійці та маломобільні громадяни та люди старші 65 років. З них дві дози отримали 20 759 осіб", - поінформував Поворозник.

Новини за темою: Як зробити щеплення українцям з Криму та ОРДЛО: Роз'яснення МОЗ

Раніше повідомлялося, що в курортних містах Херсонської області відкриють пункти вакцинації від COVID, де зможуть прищепитися всі охочі.