З 1 листопада Львів посилить карантинні вимоги до відвідувачів ресторанів

Міський голова Львова Андрій Садовий

Фото з відкритих джерел

Зараз у місті сертифікати вакцинації перевіряє поліція, особливо у обслуговуючого персоналу в закладах харчування

З 1 листопада Львів посилить вимоги до відвідувачів ресторанів через напружену ситуацію з коронавірусом. Для того, щоб відвідувати заклади громадського харчування треба буде мати COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест. Про це заявив мер міста Андрій Садовий в ефірі "24 канал".

За його словами, зараз у місті сертифікати вакцинації перевіряє поліція, особливо у обслуговуючого персоналу в закладах харчування.

"Ми прийняли внутрішнє рішення на комісії з надзвичайних ситуацій, що з 1 листопада обов'язково треба буде показувати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зокрема відвідувачам закладів громадського харчування", - наголосив Садовий.

Новини за темою: Львів з 18 жовтня посилює карантин: Оприлюднено повний перелік обмежень

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Львівській області зареєстрували рекордну кількість смертей від коронавірусу. Так, за минулу добу, 18 жовтня, було зафіксовано 65 летальних випадків, що більше в рази в порівнянні з іншими регіонами.

Як повідомлялося раніше, у Львові прийняли рішення посилити карантинні обмеження через погіршення ситуації з поширенням коронавірусу. У місті заборонять роботу нічних клубів й обмежать роботу закладів громадського харчування.