З 1 грудня "Укрпошта" підвищить тарифи на послуги: Скільки платитимемо

Фото з відкритих джерел

Так, деякі з них подорожчають до 15%

"Укрпошта" з 1 грудня підвищує ціни на послуги. Зокрема вартість деяких з них зросте на 15%. Про це свідчать дані Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

Як зазначається, тариф на пересилання листа, поштової картки (пріоритетні, масою до 50 г) зросте на 15% з 13 гривень до 15 гривень.

А тариф на бандероль (пріоритетні, масою до 250 г) збільшать на 15% з 19,50 гривень до 22,50 гривень.

Також вартість за кожне рекомендоване відправлення (картка, лист, бандероль) понад плату за масу зросте на 16% з 9,50 гривень до 11 гривень.

Зокрема ціна посилки без оголошеної цінності масою до 10 кг в межах України залишиться на рівні 30 гривень, за 1 кг - 5 гривень.

Новини за темою: "Нова пошта" змінила тариф на доставку в поштомати

Нагадаємо, що раніше Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації підготувала зміни до Граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку. Згідно з ним, тарифи "Укрпошти" могли зрости на 20-40%.

Крім цього, "Укрпошта" з метою верифікації чи ідентифікації клієнтів для проведення усіх операцій з 28 серпня приймає е-паспорти в мобільному застосунку "Дія".

А пізніше в Київській області пенсіонери отримали змогу щеплюватись від коронавірусу у відділеннях "Укрпошти". Мобільні бригади працювали 7 та 8 жовтня у 12-ти громадах.