Із 1 червня в Україні обмежать рух вантажівок: Що варто знати водіям

Кореспондент

Дані обмеження вводяться щороку для збереження автомобільних доріг

З початку літа в Україні набирають чинності щорічні обмеження на рух вантажівок. Про це повідомляє пресслужба "Укравтодору" в Facebook.

З початку літа в Україні набирають чинності щорічні обмеження на рух вантажівок. Заборона стосується транспортних засобів масою вище 24 тонн і навантаженням на вісь більше 7 тонн. Вже з 1 червня при температурі повітря вище +28 градусів вдень рух вантажівок буде обмежено.

Дані обмеження вводяться щороку для збереження автомобільних доріг. Винятком є вантажівки, які здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, тварин і птиці, а також пов'язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

У денний час доби при температурних показника вище 28 градусів рух габаритного транспорту буде обмежено. Цей період водіям вантажівок необхідно перечекати на майданчиках для тимчасової стоянки в смугах відведення автомобільних доріг і біля об'єктів дорожнього сервісу.

Дорожники додали, що місця відстою вздовж державних доріг можна знайти за вказівниками або скористатися картою "Укравтодору" за посиланням bit.ly/3tW0aKP.

Також можна скористатися TIR-паркінгом, перейшовши за посиланням bit.ly/2RZMRf2.

В "Укравтодорі" також розповіли, що дотримання сезонних обмежень контролюватимуть територіальні підрозділи "Укртрансбезпеки" та обласні підрозділи Національної поліції. 

Заборона стосується транспортних засобів масою вище 24 тонн і навантаженням на вісь більше 7 тонн. Вже з 1 червня при температурі повітря вище +28 градусів вдень рух вантажівок буде обмежено.

Новини за темою: Від 1,7 до 51 тис. грн штрафу: Що передбачає законопроєкт про здійснення габаритно-вагового контролю

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада України 270 голосами народних депутатів ухвалила законопроєкт №3743 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю", який посилює відповідальність учасників перевезень та вводить нові штрафи за порушення габаритно-вагових параметрів.