"Я не знаю, скільки можна терпіти": Що думають українці про захмарні суми в платіжках

Фото з відкритих джерел

Українці вже восени почнуть отримувати захмарні суми в комунальних платіжках. За опалення доведеться в середньому платити по 4 тис. гривень на місяць, тарифи на гарячу воду зростуть до 70%. Також в рази подорожчає електрика. Водночас громадяни вже не справляються з оплатою комуналки - адже платіжки ростуть, а зарплати та пенсії залишаються тими ж. Як виживають українці й що про це думають, вони розповіли в програмі "Чуємо кожного".

"Свого часу у мене було двоє дітей, Зараз вони вже дорослі, я платила спокійно і за дітей в садку, і за дітей в школі, вони безплатно вивчилися, отримали освіту вищу і нормальні були тарифи, якось всього вистачало. А зараз що? Вони піднімають тарифи..." - поділилася мешканка Дніпра.

"Я не знаю, скільки можна терпіти. Ну звичайно, одні пенсіонери попереду паротягу біжать, в перші дні отримують "великі" пенсії, вони швидко оплачують комуналки. Якби страйк був, хоча б три місяці, щоб масово не оплачували, тоді б може вони подумали", - вважає інша дніпровчанка.

"У мене 2 тисячі 200 гривень (пенсії). За що я повинен платити? Яким чином?" - ставить риторичне запитання киянин.

"Пенсія яка у нас? Що я можу за цю пенсію купити або заплатити - за 2800?" - зазначила мешканка столиці.

"За мої 73 роки такого ще не було. По-перше, комуналка, по друге, а масло пісне, а цукор? Бабуся не може навіть взяти собі цукру вдосталь чаю попити, і хліб, і все! Це жахливо", - розповіла харків'янка.