Вся Україна у жовтій карантинній зоні: Які регіони близькі до переходу у зелену

коронавірус транспорт_2
Фото з відкритих джерел

Нині близькими до послаблення обмежень є щонайменше вісім регіонів

Всі області України нині продовжують перебувати у жовтій зоні карантину. Втім, є регіони, які близькі до зеленої карантинної зони. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Зокрема, у Києві показники дозволять потрапити місту в зелену зону: коефіцієнт нових випадків становить 4,8% і 37,4% від епідпорогу.

У Закарпатській області коефіцієнт нових випадків становить два дні поспіль 5% і 46,5% від епідпорогу.

Також близькі до зеленої зони показники в Івано-Франківській, Кіровоградській, Вінницькій, Луганській, Одеській та Херсонській областях. Там коефіцієнт нових заражень менше 5%.

Україна в

Зауважимо, зелений рівень дозволяє регіону пом'якшити карантинні обмеження. Він встановлюється відразу на території всієї країни, якщо в не менше 13 регіонах захворюваність на грип та ГРВІ становитиме менше 50% епідпорогу, а коефіцієнт виявлення випадків інфікування - менше 5%.

Новини за темою: В Україні можуть послабити карантин: Що буде дозволено

До слова, днями стало відомо, що Кабінет міністрів України готує зміни до адаптивного карантина. Зокрема, мають намір переглянути індикатори зеленої зони: у чинній постанові зазначено, що зелену зону можна вводити тільки для всієї країни, а не для окремих регіонів, але Європейський Союз напередодні змінив правила визначення "білих" країн, громадяни яких можуть їздити до країн ЄС без обмежень.