ВООЗ заявила про нестачу вакцин у рамках програми COVAX

Фото з відкритих джерел

Обіцянки пожертвувати 150 мільйонів доз вакцин через COVAX були "чудовим початком", проте нині існують "дві великі проблеми"

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила про можливі проблеми в реалізації програми COVAX через брак доз вакцин проти коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє France24.

"Ми прогнозуємо нестачу, якщо не отримаємо дози. Ми все ще не на правильному шляху: у нас немає достатньої кількості доз із низки країн, які ми повинні отримати в певні терміни, щоб допомогти світу вийти з цієї ситуації (пандемії коронавірусу, – ред.)", – заявив помічник гендиректора ВООЗ Брюс Ейлвард.

За його словами, обіцянки пожертвувати 150 мільйонів доз вакцин через COVAX були "чудовим початком", проте нині існують "дві великі проблеми".

"По-перше, дуже мало пожертвувань заплановані в період червень-липень, а це означає, що ми все ще матимемо проміжок дефіциту. Інша проблема полягає лише в обсязі. Якщо ми збираємось досягти рівня вакцинації принаймні у 30-40% населення світу цього року, то ми повинні вакцинувати ще 250 мільйонів людей в період від сьогодні до кінця вересня", – зазначив він.

Новини за темою: США оголосили про надання Україні вакцин від коронавірусу

Раніше повідомлялося, що у четвер, 3 червня, в Україну в межах ініціативи COVAX прибула чергова партія COVID-вакцини AstraZeneca.