"Вони всі там накурені і нанюхані": Що думають українці про легалізацію конопель

Фото з відкритих джерел

Верховна Рада нещодавно намагалася провести в Україні легалізацію медичного канабісу, заради якої навіть скликала позачергове засідання. Однак народним депутатам все одно не вийшло прийняти цей закон, за нього віддали свої голоси тільки 184 парламентарі. Водночас глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вже анонсував наступну спробу дозволити в країні застосування конопель - деякі депутати не залишають надій на те, що легалізувати цей наркотик все-таки вийде.

Але що думають про це прості українці? Громадяни поділилися своєю думкою щодо легалізації медичного канабісу в програмі "Чуємо кожного".

"Вся справа в грошах, а не у хворобі. Ніякого відношення до хворих це не має, це має відношення до заробляння грошей на вирощуванні та виробництві наркотиків", - вважає дніпровчанин.

"Це мафія, щоб узаконити наркоту, тому що вони всі там накурені, нанюхані й так далі", - зазначила киянка.

"Це наркотик, якби хлопці хотіли чогось іншого, вони б займалися більш серйозними речами, а не піарили речі тридцять третього ступеня важливості", - висловив свою думку житель столиці.

"В українських реаліях я не думаю, що поки варто це робити. У нас немає якихось показових, превентивних заходів щодо роботи внутрішніх служб з іншими наркотиками", - сказав ще один киянин.

"У нас країна така, у нас все, що не робиться, все робиться для того, щоб набити свою кишеню, але тільки за себе кожен думає, і все", - вважає мешканка Запоріжжя.

"Звичайно для продажу. Потрібно зрозуміти: якщо хто хворі, можна було зробити й нишком, спокійно, і робили б, випускали (ліки, - ред.), але це йде їм на руку, на руку олігархам", - заявив чоловік із Запоріжжя.