Відомий продюсер Максим Фадєєв різко розкритикував Зеленського

Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський

Офіс президента

Відомий продюсер Максим Фадєєв в Instagram зізнався у ненависті до президента України Володимира Зеленського. В результаті він образив українського лідера.

"Я мрію побачити цю неосвічену тварюку, на лаві підсудних! І це буде!" - зазначив Фадєєв.

Він нагадав, що у нього всю сім'ю, по лінії батька, "вирізали ось такі нацисти". У підсумку батько продюсера ріс в дитячому будинку "не маючи свого прізвища та імені через приналежність до єврейського народу".

Фадєєв підкреслив, що в його родині по лінії батька загинули всі. Коли він почув, що говорить "цей дурень", маючи на увазі Зеленського, йому захотілося вити від образи, а також від того, що не може "плюнути в його вічно перекошену пику, що шмигає від зрозумілого рефлексу".

На думку Фадєєва, український президент "дуже дурний і неосвічений". Також він звинуватив його в цитуванні класиків нацизму. "Він в пряму цитує Геббельса, де він говорить про євреїв", - дорікає Зеленському Фадєєв.

"А тепер замініть слово єврей на слово росіянин і вийде інтерв'ю Зеленського", - додав Фадєєв.

Раніше Володимир Зеленський в бесіді з журналістами заявив, що видача жителям Донбасу російських паспортів розколює країну на два ворогуючих табори. Він також порівняв Донбас з Берлінською стіною, яка розділяє народ України. Крім того український лідер заявив, що жителі Донбасу, якщо хочуть приєднання до Росії, повинні їхати в РФ.