Відчуваєте, що хворі: Як діяти у разі появи симптомів ГРВІ, грипу чи коронавірусу

У разі високої температури потрібно терміново викликати швидку

грип
Фото з відкритих джерел

В Офісі президента розповіли, як діяти, якщо відчуваєте в себе симптоми ГРВІ або ж маєте підозру, що захворіли на коронавірус. Відео-ролик з порадами було опублікувано у Telegram-каналі Офісу президента.

Так, у разі виникнення перших симптомів захворювання потрібно терміново зателефонувати до свого сімейного лікаря, який визначить, чи потребує пацієнт госпіталізації. Проте у разі появи високої температури тіла (вище 38 градусів) та кашлю, в Офісі президента закликають негайно викликати швидку допомогу.

"Як діяти, якщо відчуваєте у себе симптоми ГРВІ або підозрюєте, що захворіли коронавірусом? Залишайтеся вдома і зателефонуйте сімейному лікарю. Він вирішить, чи потрібна ізоляція і госпіталізація. Але якщо у вас температура вище 38 градусів і важко дихати - відразу викликайте швидку. Якщо коронавірус підтвердиться, будуть проведені всі необхідні медичні процедури", - йдеться у відеоролику.

Окрім цього, в Офісі президента зазначили, що наразі Україна готова до можливого поширення захворювання COVID-19.

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр України Денис Шмигаль звернувся до українців із закликом відмовитися не тільки від закордонних подорожей, а й від поїздок між містами України.