Від коронавірусу помер відомий український актор Зіновій Симчич

Зіновій Симчич
Зіновій Симчич. Кадр з фільму "Борода" Скріншот youtube

Потомствений артист пішов із життя сьогодні, 23 березня

На 73 році життя не стало українського актора Зіновія Симчича, сина відомого Василя Симчича - зірки фільмів "Пропала грамота", "Захар Беркут", "Мій ласкавий та ніжний звір" та інших. Про це повідомляє пресслужба Коломийського академічного обласного українського драматичного театра імені Івана Озаркевича.

"Земна завіса книги життя нашого побратима і наставника Зіновія Симчича впала, зірка його долі, яка яскраво засвітилася в березні трошки більше, як 70 років тому, погасла від холодних березневих "ковідних" вітрів сьогодні", - йдеться у повідомленні театру.

Довідка:

Зіновій Симчич народився в нелегку післявоєнну пору - 30 березня 1948 року. Родина Симчичів постійно була під прицілом радянської влади через зв'язки з ОУН.

Після закінчення педінституту, він 25 років працював викладачем скрипки у школі. Коли вийшов на пенсію, пішов грати в театр і вже з 2001 року став професійним актором.

У театральній кар'єрі Зіновія Васильовича чимало ролей і різножанрових перевтілень. Глядачам зокрема запам’яталися: Сотник у виставі "Вій", Пан Дульський у виставі "Мораль пані Дульської", Герман Гольдкремер у виставі "Боа Констріктор" та інших.

Особливо вдалою і суголосною власним почуттям є для актора головна роль у фільмі "Борода", який здобув перемоги на кількох світових кінофестивалях.

Новини за темою: Померла одна з найвідоміших дизайнерів Tiffany & Co Ельза Перетті

Нагадаємо, 13 березня пішов із життя радянський та український актор театру і кіно Олександр Казиміров у віці 75 років. Інформації щодо причини смерті артиста немає.