Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Ведучій російського каналу заборонили в'їзд в Україну

Ведучій телеканалу "РБК" заборонили в'їзд в Україну ДПСУ

Жінка протягом трьох років не зможе потрапити в Україну через відвідування окупованого Криму

Ведучій новин російського телеканалу "РБК" заборонено в’їзд в Україну на 3 роки через відвідування окупованого Криму. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ. 

Як зазначається, громадянку Молдови українські прикордонники затримали у неділю, 29 листопада, у Вінницькій області. Жінка планувала в'їхати в Україну автобусом, після чого транзитом хотіла потрапити до Російської Федерації. Зокрема, український кордон журналістка намагалася перетнути в пункті пропуску "Могилів-Подільський".

"Під час паспортного контролю відносно громадянки спрацювала база даних прикордонного відомства, адже до її спроби перетнути кордон співробітники ДПСУ вже мали попередню інформацію про її незаконні подорожі в окупований Крим", - зазначили в пресслужбі ДПСУ. 

У зв'язку з цим для з'ясування всіх обставин українська сторона провела стосовно жінки додаткову перевірку. Як з'ясувалося, перетнути кордон намагалася 39-річна ведуча новин на російському телеканалі "РБК". До цього жінка працювала на низці інших каналів. 

Новини за темою: Україна заборонила в'їзд двом високопосадовцям Угорщини через агітацію на Закарпатті, - Кулеба

Однак, за даними правоохоронців, влітку 2018 року журналістка відвідала окупований Крим, на який в'їхала з території Росії. 

"За такі дії прикордонники відмовили іноземці в перетинанні кордону і на 3 роки заборонили в’їзд в Україну. Наразі її повернуто у зворотному напрямку", - повідомили у прикордонній службі. 

Нагадаємо, нещодавно російському телеведучому Борису Корчевнікову заборонили в'їзд до України на три роки через відвідування ним окупованого Криму.