Вакциновані проти коронавірусу українці отримають карантинні пільги, - Кабмін

Фото з відкритих джерел

Пропонується, щоб обмеження жовтої та червоної зони не поширювалися на заклади господарювання, у яких колектив і відвідувачі мають COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест

Кабінет міністрів України незабаром внесе зміни в постанову "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19", які надають пільги вакцинованим проти коронавірусу особам або тим, хто має негативний ПЛР-тест. Про це свідчать дані на Урядовому порталі.

Як зазначається, відповідними змінами пропонується, щоб обмеження жовтої та червоної зони епідемічної небезпеки не поширювалися на ті заклади господарювання, у яких колектив і відвідувачі мають COVID-сертифікат, що засвідчує вакцинацію, дійсний протягом 72 годин негативний ПЛР-тест або довідка про перенесену протягом останніх кількох місяців коронавірусну хворобу. 

Своєю чергою, голова уряду Денис Шмигаль наголосив на важливості вакцинації працівників закладів освіти, щоб убезпечити дітей.

Новини за темою: Кабмін перегляне правила адаптивного карантину: Що відомо

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар України Ігор Кузін заявляв, що щеплені однією дозою вакцини від коронавірусу будуть звільнятися від обмежень тільки в жовтій зоні. Для привілеїв в червоній знадобиться повний курс COVID-вакцинації.