В закладах освіти провакциновано менше ніж 60% співробітників, – МОН

Фото з відкритих джерел

Наразі відсутня інформація про рівень вакцинації по окремих регіонах і навчальним закладам

В Україні від COVID провакциновано менше ніж 60% працівників закладів освіти від загальної кількості. Про це повідомило Міністерство освіти та науки на запит "РБК-Україна".

Як зазначається, в Україні зробили щеплення:

  • 157 598 (однією та двома дозами) працівників закладів дошкільної освіти, що становить 54,2% від загальної кількості;
  • 380 722 (однією та двома дозами) працівники закладів загальної середньої освіти, що становить 58,2% від загальної кількості;
  • 44 617 (однією та двома дозами) працівників закладів вищої освіти, що становить 52,2% від загальної кількості.

Однак, в МОН не змогли надати виданню інформацію про рівень вакцинації по окремих регіонах і навчальним закладам, а також зазначили, що ці дані збирають департаменти освіти при обласних державних адміністраціях.

Новини за темою: За минулу добу в Україні вакцинували проти коронавірусу майже 134 тисячі осіб

Нагадаємо, що раніше в українських закладах освіти форми навчання можуть змінюватися в залежності від епідситуації регіону. Навчальний 2021–2022 рік в Україні розпочався у звичному форматі — діти розпочали відвідування садочків, шкіл, а студенти — закладів вищої освіти.

Однак, наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19. Отже, залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні, форма навчання здобувачів освіти всіх рівнів може змінюватися.