В УЦОЯО визначили порогові бали з шести предметів ЗНО

Фото з відкритих джерел

Понад 31% учасників не набрали необхідну кількість балів з математики

Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали "склав/не склав" для тестів з англійської, іспанської, німецької, французької мов, математики, фізики. Про це повідомляє пресслужба УЦОЯО

Як зазначається, було вирішено встановити пороговий бал з іноземних мов, що відповідає 18 тестовим балам, з математики – 10, з фізики – 12.

Відомо, що від кількості осіб, які брали участь у тестуванні з цих предметів та обрали визначення результатів за шкалою 100-200 балів, поріг "склав/не склав" не подолали:

  • з англійської мови – 10,68%,
  • з іспанської мови – 15,79%,
  • з німецької мови – 11,49%,
  • з французької мови – 8,94%,
  • з математики – 31,11%,
  • з фізики – 8,33%.

Новини за темою: В Україні запроваджують додаткові тести ЗНО за окрему плату

Як зазначається, завтра на інформаційних сторінках учасників буде розміщено результати ЗНО з іноземних мов та фізики за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА), з математики результати ЗНО та ДПА буде розміщено 19 червня.

"Звертаємо увагу, що учасники тестування поточного року зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей з англійської, іспанської, німецької, французької мов, буде розміщено на інформаційних сторінках учасників 18 червня, з математики – 19 червня", – додали в УЦОЯО.

Новини за темою: Вступ-2021: У МОН назвали терміни кампанії та перелік необхідних документів

Нагадаємо, раніше в мережі з'явилася підбірка кумедних формулювань із творів цьогорічних учасників ЗНО з української мови