В уряді розповіли, коли ФОПам почнуть виплачувати по 8 тисяч гривень

Фото з відкритих джерел

Отримати компенсацію цього року зможуть лише ті особи, які подали документи до 21 грудня

Фізичні особи-підприємці та застраховані наймані працівники, які подали заявки на отримання компенсацій, почнуть отримувати виплати з 21 грудня. Про це повідомив міністр розвитку економіки Ігор Петрашко, передає пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Також міністр додав, що ФОПи та наймані працівники, які подадуть документи до 21 грудня, почнуть отримувати виплати до кінця 2020 року. Однак усі ті, хто звернеться за компенсацією після 21 грудня, зможуть отримати кошти не раніше 2021 року. 

"Хочу закликати всіх подаватися на програми максимально швидко. Щодо 8 тисяч гривень подача документів до 31 грудня, тобто є час. Потрібно зареєструватися, виплати почнуться з 21 числа. Хто звернеться до 21 грудня, той кошти отримає до кінця року. Хто звернеться після 21 грудня - уже в новому році", - зазначив міністр. 

Новини за темою: Допомога у 8 тисяч: "Дія" почала отримувати заявки від ФОПів і найманих працівників

За словами віцепрем'єр-міністра, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, станом на ранок 16 грудня заявки на отримання грошової компенсації подали 133 874 ФОПи. З них 108 545 осіб звернулися через мобільний додаток "Дія", а 25 329 - через однойменний портал.

Нагадаємо, нещодавно народні депутати проголосували за законопроєкт №4429, який передбачає допомогу фізичним особам-підприємцям під час локдауну - виплату по 8 тисяч гривень одноразової допомоги.

Хто має право на виплати від держави та як отримати компенсацію - читайте у матеріалі