В Україні зростає кількість COVID-госпіталізацій серед дітей, - лікар

Фото з відкритих джерел

Вони потребують стаціонарного лікування й кисневої терапії

В Україні зростає кількість госпіталізацій серед дітей із підтвердженим коронавірусом. Про це повідомив завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця Сергій Дубров у Telegram-каналі "Коронавірус інфо".

"Якщо при першій-другій хвилях Київська міська дитяча інфекційна лікарня практично стояла порожня, то станом на 12 жовтня її наповненість 53%. Практично у всіх регіонах суттєве зростання кількості дітей з тяжким перебігом COVID-19, які потребують стаціонарного лікування й кисневої терапії. І на превеликий жаль, уже є декілька летальних випадків серед дітей", — зазначив він.

Наразі у держави є приблизно 50 тисяч ковідних ліжок, у разі необхідності ця кількість може збільшитися до 90 тисяч. 

"Особисто мене дуже радує той факт, що Київ більше ніж два тижні не входить у трійку лідерів за кількістю нових випадків COVID-19. Насамперед це пов’язано з вакцинацією майже половини населення", — додав Дубров.

Новини за темою: Пандемія прогресує: COVID-лікарні Києва заповнені майже наполовину

Як повідомлялося раніше, в Україні за минулу добу, 12 жовтня, виявили 16 309 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1 588, медпрацівників – 288).

Зокрема госпіталізували 4 901 особу, зафіксовано 471 летальний випадок, одужали 6 462 особи.