В Україні водіям за перевезення дітей без автокрісла загрожує штраф: Названо суму

З відкритих джерел

Дітей, зріст яких менше ніж 145 см, слід перевозити в автомобілі в дитячому кріслі

Перевезення дітей в автомобілі без спеціального автокрісла в Україні заборонено. За порушення на водіїв чекає серйозний штраф. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Київської області у Telegram.

У правилах дорожнього руху зазначено, що дітей, зріст яких менше ніж 145 см, слід перевозити в автомобілі в дитячому кріслі. Також дітей необхідно пристібати.

Наголошується, що порушення таких правил передбачає штраф на водія у розмірі 510 гривень. За повторне порушення цього правила ПДР передбачає штраф 850 гривень.

"Перевезення дитини віком до трьох років у легковому автомобілі на передньому сидінні можливе при встановленні дитячої утримувальної системи проти напрямку руху. У цьому випадку обов'язково відключіть фронтальну подушку безпеки", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Штрафні бали: В Україні хочуть запровадити нові правила за порушення ПДР

Нагадаємо, раніше ми писали, що група народних депутатів, серед яких члени Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, зареєстрували в парламенті законопроєкт про посилення кримінальної відповідальності за "п'яні" ДТП.