В Україні темпи вакцинації за тиждень перевищили європейські та світові показники, - Ляшко

Віктор Ляшко

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко

UA: Українське радіо

Найменший відсоток щеплених за тиждень зафіксовано в Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Рівненській та Волинських областях

Темпи вакцинації проти коронавірусу в Україні за тиждень зросли удвічі. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу 26 жовтня, передає "Укрінформ".

"Темпи вакцинації в Україні за тиждень зросли вдвічі та перевищили максимально європейські та світові показники. За тиждень вдалося зробити півтора мільйона щеплень, це дозволило нам збільшити кількість вакцинованого населення, принаймні однією дозою, на +2,7%. Якщо врахувати аналогічний відсоток для Європи і світу, то Європа показувала за весь час вакцинальної кампанії максимум +2,6% приросту за семиденний період, а світ максимум +1,7% відсотка", - сказав Ляшко.

Він зазначив, що найменший відсоток щеплених за тиждень зафіксовано в Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Рівненській та Волинських областях.

Ляшко додав, що всього в Україні було зроблено понад 16 млн щеплень, з них понад 9 млн осіб отримали хоча б одну дозу та 7 млн отримали 2 дози та завершили повний курс щеплення.

Новини за темою: В Україні розробили поліцейські значки про вакцинацію: Що це означає

Раніше повідомлялося, що червона зона епідемічної небезпеки не запроваджуватиметься задля стимуляції вакцинації від COVID-19