В Україні створили 900 мобільних бригад для контролю за дотриманням карантину

карантин жовта зона
Фото з відкритих джерел

У разі порушення, буде складатися адміністративний протокол

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко попередив про посилення контролю за дотриманням в Україні карантинних вимог. Про це йшлося в його інтерв’ю "Радіо Свобода".

"Створено 900 мобільних бригад, які будуть рейдовими перевірками контролювати дотримання протиепідемічного режиму. Щоб мати результат від карантинних обмежень, потрібно їх дотримуватися. Тому, якщо хтось думає, що може собі дозволити не дотримуватися, для цього і будуть працювати ці рейдові бригади з перевірками, щоб виявляти порушників і притягувати їх до відповідальності", - зазначив міністр.

За його словами, мова йде і про роз'яснювальну роботу, і про складення адміністративних протоколів за порушення карантинних вимог.

Окрім цього, процес зняття певних обмежень для вакцинованих громадян буде непростим, а щеплення на 100% не гарантують, що людина не є безсимптомним носієм вірусу і може заразити інших. Вакцинація, за словами міністра, лише гарантує захист від середньої тяжкості і важкого перебігу захворювання.

Новини за темою: У Херсонській області, яка вже в червоній зоні, посилять карантин

Як повідомлялося раніше, Міністерство охорони здоров’я України вважає, що для скасування маскового режиму необхідно вакцинувати від коронавірусу 70-80% населення.