В Україні стартував п'ятий і останній етап вакцинації: Хто і де може зробити щеплення

Фото з відкритих джерел

Центри й пункти приймають в порядку "живої черги" – записуватися через додаток "Дія" вже не потрібно

Сьогодні, 21 липня, в Україні стартував п'ятий і останній етап вакцинації населення від коронавірусу. Щеплення можуть отримати всі охочі, віком від 18 років.  Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час брифінгу.

Як відомо, п'ятий етап відкриває вільний доступ до всіх вакцин – це препарати від Sinovac, AstraZeneca, BioNTech-Pfizer і Moderna.

Отримати щеплення можна в пунктах і центрах вакцинації або замовити мобільну бригаду, якщо ви записані в чергу, як організований колектив, в якому працює понад 50 осіб.

Центри й пункти приймають в порядку "живої черги" – записуватися через додаток "Дія" вже не потрібно, але залишається можливість запису телефоном реєстратури.

Перелік центрів і пунктів, а також графік їх роботи, можна знайти на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Новини за темою: Вакцинація від COVID-19 в Україні: Чим найкраще робити щеплення?

Нагадаємо, раніше ми писали, що Міністерство охорони здоров’я оголосило відкриття 5 етапу вакцинації від COVID-19. На селекторній нараді в Офісі президента доручили главам ОДА відкрити вакцинальні центри у кожному райцентрі.

Як повідомлялося раніше, в Україні під час п'ятої хвилі вакцинації дозволять щепити проти коронавірусу деяких дітей при виїзді за кордон, за умови, якщо вони матимуть відповідні рекомендації лікарів.