В Україні стартують українсько-американські навчання Rapid Trident-2021

В Україні стартують навчання Rapid Trident Пресслужба Сухопутних військ ЗСУ

Командно-штабні навчання триватимуть до 1 жовтня

У понеділок, 20 вересня, розпочнуться українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident-2021. Про це інформує Служба зв'язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ у своєму Facebook. 

"Українсько-американські навчання Rapid Trident - 2021, в яких візьмуть участь 6000 військовослужбовців з 15 країн-партнерів, розпочинаються 20 вересня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що командувач командування підготовки Командування Сухопутних військ Збройних сил України генерал-майор Ігор Палагнюк разом із керівником українсько-американських навчань Rapid Trident-2021, бригадним генералом Владиславом Клочковим перевірили хід бойового злагодження однієї з механізованих бригад Сухопутних військ та готовність до проведення багатонаціональних навчань підрозділів Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Військової служби правопорядку.

Також була перевірена готовність до навчань апарату керівництва Rapid Trident – 2021, командного пункту окремої механізованої бригади та об’єктів полігону.

Зокрема на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що у Львівській області, механізовані підрозділи за підтримки артилерії відпрацювали тактичні дії під час наступу.

Як відомо, українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident - 2021 триватимуть до 1 жовтня.

Новини за темою: РНБО допустила іноземних військовиків до навчань "Об'єднані зусилля - 2021"

Нагааємо, раніше ми писали, що у Львові на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного 20 вересня стартують українсько-американські військові навчання Rapid Trident — 2021.  Уперше вони пройдуть із бойовими стрільбами.