В Україні спростили отримання посвідчення водія для переселенців без реєстрації

Фото з відкритих джерел

Ці зміни також стосуються реєстрації транспортних засобів та складання іспитів водія

Для внутрішньо переміщених осіб, які не мають зареєстрованого основного місця проживання, спростили процедуру отримання посвідчення водія і реєстрації транспортних засобів, тому тепер у сервісних центрах МВС обслуговують усіх переселенців. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Згідно з повідомленням, напередодні набрала чинності постанова КМУ від 2 червня 2021 року № 580, якою внесено зміни до нормативних актів, що регламентують видачу посвідчення водія та реєстрацію транспортних засобів.

Таким чином внутрішньо переміщеним особам без зареєстрованого основного місця проживання була надана можливість отримувати в сервісних центрах МВС такі послуги:

  • складати іспити на право керування транспортними засобами;
  • обмінювати та відновлювати посвідчення водія;
  • реєструвати та перереєстровувати транспортні засоби.

Новини за темою: Кабмін дозволив українцям виїжджати з Криму та ОРДЛО на авто без техпаспорта

Як зазначається, тепер до пакета необхідних документів потрібно додатково надати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, в якій зазначено фактичне місце проживання.

Окрім цього, таку довідку можна пред'явити адміністратору сервісного центру МВС в електронному форматі через застосунок "Дія".

Новини за темою: У МВС попередили українців про ймовірність перебоїв у видачі водійських прав

Нагадаємо, раніше Міністерство соціальної політики України оновило інформацію про те, скільки в країні вимушених переселенців внаслідок збройного конфлікту на Донбасі.